• Bizi Takip Edin:

Asansör Onarımı

image

Asansör Onarımı

Resmi Gazete'de yayınlanan asansör yönetmeliğinin 24. Maddesine göre; "Her asansör işletmeye alınmadan evvel sürekli kontrol altında tutulabilmesi için muhakkak bakım ve onarım sorumluluğu taşıyacak bir asansör firması ile yazılı anlaşmaya bağlanacaktır. Bu firma genelde asansörü tesis eden firma olabileceği gibi bakımcı firma da olabilir. Ancak garanti süresi içinde bakımcı firma muhakkak asansörü yapan firma olmalıdır."

İmza Asansör bakım hizmeti konusunda T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nca onaylı Satış Sonrası Hizmetleri Yeterlilik belgesiyle ve deneyimli servis ekibiyle, asansörlerinizin periyodik bakımını asansör yönetmeliklerine uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Asansörler kullanım hataları v.b. durumlar sebebiyle arıza yapabilir. Samlift Asansör olarak tarafımıza ulaşan arıza kayıtlarına profesyonel servis ekibimizle acil müdahale hizmeti vererek, %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca firmamız tarafından yapılan bakım ve arıza çalışmaları esnasında değiştirilen parçalar 2 yıl garantilidir.